فروشگاه اینترنتی بازرگانی سورنا

درباره ما

شرکت بازرگانی سورنا با تدوین نقشه مدیریت راهبردی خود سعی در گردآوری و ارائه مجموعه ای از برترین برندهای روز دنیا در حوزه آی تی و فن آوری اطلاعات می باشد که این مهم را مدیون شبکه فروش گسترده خود در سرتاسر میهن عزیزمان می باشد. همچنین با بهره مندی از واحد تحقیقات و توسعه بازاریابی درون سازمانی خود، بر آن است تا با طیف جدیدی از مصرف کنندگان کالا و خدمات آی تی مرتبط گشته و سهم مهم و بسزایی در تامین اقلام مورد نیاز نهادها و سازمان های اداری دولتی و خصوصی ایجاد نماید.

با توجه به وسعت فعالیت شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و کالاهای مرتبط با آن، مصرف کنندگان نهایی نیز مدنظر قرار گرفته و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی سورنا آی تی Sorenait.com در راستای حفظ مشتری مداری و تسهیل روند ارتباطی با شرکت و تداعی ” تجربه یه حس خوب ” اقدامات لازم صورت پذیرفته است. ما همواره درصدد رشد و توسعه روزافزون، همگام با تکنولوژی روز دنیا در فروشگاه اینترنتی بازرگانی سورنا می باشیم. باشد که اندک خدمت این شرکت در تحقق اهداف شهر الکترونیک و حفاظت از محیط زیست مثمر ثمر واقع گشته و ما نیز به نوبه خود توانسته باشیم اقدام مفید و موثری در این ره نهاده باشیم.

بازرگانی سورنا در دو دهه فعالیت میدانی خود موفق به اخذ مجوزها و نمایندگی های فروش محصولات فناوری اطلاعات از شرکت های داخلی و بین المللی گردیده، تا به عنوان نماینده فروش، مسئولیت فروش و توزیع محصولاتشان به مصرف کنندگان محترم را عهده دار گردد. اعتقاد ما در دنیای تجارت بر این اصل استوار است که بزرگترین سرمایه ما، اعتماد مشتریان می باشد.

منشور حقوق مشتری

مدیریت و پرسنل شرکت بازرگانی سورنا بر این باورند که بزرگترین سرمایه و عامل ادامه حیات و فعالیت این مجموعه، مشتریان ارزشمند و وفادار این شرکت می باشند؛ به درستی می توان اقرار نمود که “مشتری، داور نامرئی و نهایی موفقیت یا شکست است” و “صداقت و خوشنامی” دروازه ورود مشتریان به سازمان می باشد. مشتری مشاور اول ما برای بهبود مستمر است، زیرا مشتری بهتر از هر کس دیگر نیازهای ما را می داند. حاصل دو دهه فعالیت صنفی و تجاری برای خانواده بزرگ بازرگانی سورنا همین قدر کافی می باشد که به این باور رسیده ایم: “مشتری حرف اول و آخر را می زند” و مشتری که به وب سایت ما باز می گردد، هدیه ای است که “خودمان، با عملکرد صحیح به خودمان می دهیم”.

چشم انداز

بازرگانی سورنا با بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب، مشاوران مدیریتی و فعالان عرصه دیجیتال مارکتینگ، مصمم به توسعه کسب و کار خود مبتنی بر اینترنت و ایجاد بازارهای هدف جدید در راستای سیاست های کلان توسعه شرکت، ظرف مدت 2 سال آینده می باشد و سال 1400 خورشیدی، افق جدید و جایگاه نوآورانه ای برای خانواده بزرگ بازرگانی سورنا به ارمغان می آورد.

تاریخچه

شرکت بازرگانی سورنا با دو دهه فعالیت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و با باور اصل مشتری مداری و رعایت منشور حقوق مصرف کننده، با بکارگیری نیروهای مجرب و متخصص در این حوزه مشغول فعالیت می باشد. باور و عزم راسخ مدیریت و پرسنل شرکت انتقال دانش و تجربه کسب شده حاصل از فعالیت و رصد بازار آی تی جهانی و داخلی می باشد و بر این اصل استواریم که ” آگاهی حق مسلم مشتری می باشد”.